Kategoriler
Güncel Haberler & Duyurular
Firmalar
Örme Dünyası Dergisi
Vefat
Düğün
Sakat Kumaş Analiz Raporu
ÖRSAD (Örme Sanayicileri Derneği) Başkanı Fikri Kurt’un Basın Açıklaması 14 Mart 2016
"Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları millet olarak lanetliyoruz’’

Ülkemizin ekonomik ve sosyal anlamda güçlenmesini istemeyen şer odaklarının, tekrar şuursuzca ve fütursuzca hareket geçerek, terör olaylarını vicdansızca gerçekleştirdiklerine ülke olarak şahit olmaktayız. Asla ve asla bu girişimlerinin başarılı olmayacaklarını bildikleri halde, sergiledikleri bu tavırları bir kez daha esefle şahsım adına kınarken, sanayici, iş adamı olarak çalışanlarımızla birlikte bu oyunlara asla boyun eğmeyeceğiz. İnadına daha güçlü bir Türkiye için üzerimize düşen görevi, bu zor günlerimizde fazlasıyla yerine getireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı millet olarak dimdik ayaktayız. Asla ve asla Türkiye Cumhuriyeti üzerinde oynanan bu oyunlar taviz vermeyeceğimizi, ve tüm unsurlarıyla terörle mücadele eden devletimizin arkasında olduğumuzun unutulmaması gerektiğinin altını çizerek ifade ediyorum

ÖRSAD olarak tüm üyelerimiz ve aileleriyle birlikte bu hain ve menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, terörle mücadelede şehit olan güvenlik güçlerimize ile birlikte günahsız vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet , yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Başın Sağolsun Türkiyem.

Fikri Kurt
ÖRSAD BaşkanıBu haber 649 defa okunmuştur.