Kategoriler
Güncel Haberler & Duyurular
Firmalar
Örme Dünyası Dergisi
Vefat
Düğün
Sakat Kumaş Analiz Raporu
KOMİSYONLARDA KİMLER VAR? 23 Kasım 2017
Derneğimizin 18 Kasım Cumartesi günü yapmış olduğu 6. Olağan Genel Kurul sonrasında göreve gelen yeni yönetimin bugün asil ve yedek üyelerin katılımıyla yapmış olduğu geniş katılımlı toplantı, yönetim kurulunun görev dağılımı ile başladı.

Yeni dönemde de Fikri KURT yönetim kurulu başkanlığına seçildi. Recep CAYMAZ, Aptullah KARABELA ve Vahit DİKİLİTAŞ başkan yardımcılığı görevini yürütecek. Bu seçim sonrasında listeye yeni katılan; Murat KESKİN saymanlık, Mahir MACİT ise Genel sekreter olarak görev yapacak.

Görev dağılımı sonrasında açıklama yapan Başkan Fikri KURT; "Yeni dönemde genç, istekli, enerjisi yüksek bir kadroyla yol yürüyeceğiz. Sanayi bölgesi başta olmak üzere üyelerimizin taleplerini iyi analiz ederek çözüme kavuşturacağız." dedi.

Fikri Kurt'un açıklamalarının ardından Başkan Yrd. Aptullah KARABELA; oluşturulan komisyonları ve üyelerini açıkladı. 

İletişim Komisyonu 

Üyelerle ilgili iletişimi ve ziyaretleri sağlamak, insan kaynağı projelerini geliştirmek ve ilgili kurumlarla temasa geçmek, Eğitim ile ilgili faaliyetleri takip etmek ve tekstil alanında öğrenim gören, mezun olan, öğrencilerin sektörle irtibatını sağlamak, Sektörle ilgili eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yapmak. İTO, İSO ve diğer kurumlarda sektörle ilgili gelişmeleri takip ederek üyeleri bilgilendirmek. Üye aidatlarını incelemek.

Komisyon Başkanı: Recep CAYMAZ
Komisyon üyeleri:
Engin KOÇAK
Yusuf Ziya ZERAY
Mustafa BAŞ
Yasin GÖZE
Doğan ASLAN
Levent KONUK

Tanıtım Komisyonu

Derneğin tanıtılması ile ilgili her türlü enstrümanı kullanarak faaliyetler (web sayfası, dergi, basın, medya, v.b.) gerçekleştirmek, kullanılan enstrümanları incelemek, planlamak, seminer ve toplantılar düzenlemek, iftar programını hazırlamak, Başkanın medya planlamasını yapmak. Derneğin katılım yaptığı aktiviteleri üyelerle paylaşmak.

Komisyon Başkanı: Aptullah KARABELA
Komisyon üyeleri:
Hikmet GÜLLE
Adalet TURAN
Mustafa KORKMAZCAN
A.Baki YILDIRAK
Çetin AKÇAM
Yunus ADAL
Servet GÜNDOĞDU

Tedarik Komisyonu

Makine, yağ, iğne, platin ve her türlü makine aksamına yönelik çalışmalar yaparak üyeleri bilgilendirmek, iplik, lycra konusunda doğru ürünün tedarik edilmesinde üyelerle irtibata geçmek, bu konularda sorun yaşayan firmaların hukuki işlerinde katkıda bulunmak, ortak fason fiyatlarını oluşturmak ve üyelere iletmek, ticari alım satım işlerinde çıkan problemlerde arabuluculuk yapmak.

Komisyon Başkanı: Vahit DİKİLİTAŞ
Komisyon üyeleri:
Ali Fuat YILMAZ
Gökmen AYDINLI
Şinasi PARLAK
Hasan BOSTAN
Abdullah COŞAN
Ali SARIGÜL
Ömer DÖNMEZ

Bu haber 187 defa okunmuştur.