Kategoriler
Güncel Haberler & Duyurular
Firmalar
Örme Dünyası Dergisi
Vefat
Düğün
Sakat Kumaş Analiz Raporu
ÖRSAD BASIN BİLDİRİSİ 22 Temmuz 2016
DARBEYE HAYIR

ÖRSAD Basın Bildirisidir.

Darbe girişimini ÖRSAD Yönetim kurulu Olarak Esefle Kınıyoruz.

15 Temmuz akşamı ülkemizin bütünlüğüne ve milli beraberliğimize karşı yapılamaya çalışılan, darbe girişimini ÖRSAD Yönetim kurulu olarak esefle kınıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı girişilen bu darbe girişiminin karşısında dimdik duran, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Gazi Meclisimize, Milletvekillerimize, siyasi partilerimize, medyaya her türlü ölümü göze alarak direnen güvenlik güçlerimize ve Yüce Türk milletine şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu darbe girişiminin, demokrasimize olduğu kadar silahlı kuvvetlerimize yapılmış olan bir ihanettir. Bunu yapmaya çalışanlarla, şerefli Türk askerleri asla birbiriyle karıştırılmamalıdır. TSK’nın onurlu mensuplarına ve Kahraman Türk Polisine, ÖRSAD (Örme Sanayicileri Derneği) olarak büyük minnet duyuyoruz.

Bu menfur ve hain darbe girişiminde şehit olanlara Allahtan Rahmet, ailelerine ve ülkemize baş sağlığı dilerken, yaralılarımızın biran evvel sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Bizler örme sanayicileri olarak, ülkemize karşı yapılan bu mesnetsiz darbe girişimine ve her türlü teröre karşı, şimdiye kadar olduğu gibi, şimdiden sonrada devletimizin yanında olduğumuzun herkes tarafından bilinmesini isteriz. Ekonomik anlamda en zor koşullar altında olsa bile, üretimlerimizi ve ihracatımızı daha duyarlı bir şekilde gerçekleştirerek bu günlerin atlatılmasına katkıda bulunacağımız unutulmamalıdır.

Ülkemizin Bölünmesi İçin Girişilen Her Türlü Terör Faaliyetlerini Lanetliyoruz.

Türkiye Cumhuriyetini Yıkmaya kimsenin Gücü Yetmeyecektir.

 

Bu haber 622 defa okunmuştur.