Kategoriler
Güncel Haberler & Duyurular
Firmalar
Örme Dünyası Dergisi
Vefat
Düğün
Sakat Kumaş Analiz Raporu
Groz-Beckert Türkiye Genel Müdürü Özkan Edirne’den Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine Anlamlı Bağış 27 Kasım 2015
Groz-Beckert Türkiye Genel Müdürü Özkan Edirne’den Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine Anlamlı BağışGroz-Beckert Türkiye Genel Müdürü Özkan Edirne’den Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine Anlamlı BağışGroz-Beckert Türkiye Genel Müdürü Özkan Edirne’den Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine Anlamlı Bağış
Türkiye Genel Müdürü Özkan Edirne tarafından bağışlanan parçayla ilgili şu bilgilendirmeyi yaptı.
‘Hem sanayi temsilcileri hem de eğitimciler tarafından büyük ilgi gören bu modüller üzerinde, Groz-Beckert'in farklı makine üreticilerinin, ortak çalışmasıyla geliştirmiş olduğu bu örücü ve yardımcı elemanların hassasiyetini, ilgili örme prosesinde, birbirleriyle etkileşimlerini rahatça incelemek ve anlatmak imkanı mevcuttur. Groz-Beckert, bu konudaki 160 seneyi aşkın bilgi birikimini hem bu alanda çalışanlarla, hem de öğrencilerle paylaşmayı hedeflemektedir.’’

Özkan Edirne bağış sırasında yaptığı konuşmasında ise, Groz-Beckert Turkey olarak bu organizasyona katkıda bulunmaktan, duydukları memnuniyeti ve gururu dile getirerek, ileride Türkiye' de mesleki eğitim alanında, yapılan bu tür çalışmalara destek olacaklarını, İfade etti.
ÖRSAD Başkanı Fikri Kurt ise, meslek liselerinin desteklenmesi gerektiğini, kalifiye eleman yetiştirilmesinin ve kaliteli üretimin çok önemli olduğunu vurguladıktan sonra, katkılarından dolayı, Groz-Beckert Firmasını ve Türkiye Genel Müdürü, Özkan Edirne’ yi bu girişiminden dolayı tebrik etti.

Okul Müdürü Ümit Aydın ise yapılan bağış karşısında şunları söyledi; ‘’Bu anlamlı bağışlarından dolayı, Groz-Beckert Türkiye Genel Müdürü Özkan Edirne’ye, çok teşekkür ediyorum, Sektörel anlamda destekleriyle bu anlamlı bağışa katkılarından dolayı, ÖRSAD Başkanı Fikri Kurt’a, yönetim kurulu Üyesi Şinasi Parlak ve Vahit Dikilitaş’ tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca böyle bir günde aramızda bulundukları için, Groz-Beckert satış temsilcisi Sadık Boyraz’ a, Gn. Sekreter Yrd. Mustafa Vıcıl ve Editör Ümit Karaman’a memnuniyetlerimi ifade ediyorum’’ dedi.
Bu haber 742 defa okunmuştur.