Kategoriler
Güncel Haberler & Duyurular
Firmalar
Örme Dünyası Dergisi
Vefat
Düğün
Sakat Kumaş Analiz Raporu
HIGHTEX 2015 - 6. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı 3 Ağustos 2015
11-13 Eylül 2015 tarihlerinde, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan HIGHTEX 2015- 6. ULUSLARARASI TEKNİK TEKSTİLLER VE NONWOVEN FUARI’na, Türkiye’nin birçok ilinden ve çevre ülkelerden yoğun ziyaretçi bekleniyor.
Türkiye’nin ve bölgenin konusunda ilk ve tek fuarı olan HIGHTEX 2015 Fuarı’na; Gaziantep, Kahramanmaraş, Bursa, İzmir, Denizli, Uşak, Kütahya, Niğde, Adana, Kayseri, Çorlu- Çerkezköy ve İstanbul gibi tekstil üreticisi illerin yanı sıra, İran, Özbekistan, Rusya, Bulgaristan, Romanya, Avrupa ülkeleri gibi birçok ülkeden de ziyaretçi bekleniyor.

Şu ana kadar geleceklerini resmi olarak teyit ederek kayıtlarını yaptıranlar şöyle:

YURTDIŞI ALIM HEYETİ çalışmaları kapsamında ERBİL TİCARET ODASI Alım Heyeti, Birleşmiş Milletler Fonlarından destekli TÜBİTAK/ BUTAL teknik tekstiller çalışması kapsamında gelişmekte olan ülkelerden teknik tekstille ilgili işletme sahibi ve ticaretini yapan heyetler, ÖZBEKİSTAN Konsolosluğu Ticaret Müsteşarı tarafından getirilecek heyet. Çeşitli illerin Sanayi ve Ticaret Odaları ile Esnaf Odalarından gelecek olan sektörel heyetler.

Teknik tekstiller ve nonwoven konusunda en yeni ürünlerin yer alacağı HIGHTEX 2015 Fuarı,11 Eylül 2015/ Cuma günü Saat 10.00’da kapılarını açacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen 5. Uluslararası İstanbul Tekstil Kongresi 2015:Yenilikçi Teknolojiler “Yenilik için İlham Al” etkinliği de HIGHTEX 2015 Fuarı ile eş zamanlı olarak yapılacak…

Bu haber 355 defa okunmuştur.