Kategoriler
Güncel Haberler & Duyurular
Firmalar
Örme Dünyası Dergisi
Vefat
Düğün
Sakat Kumaş Analiz Raporu
Kuşgözü 14 Ocak 2015
Kullanım alanı sadece çanta olmayan ve farklı boyut ve şekilleriyle de tekstilde de kullanılan kuşgözü, taşlı ya da taşsız olarak da kullanılabilmektedir. Ayakkabılarda da kullanılan bu ürünlerin farklı boyutları bulunuyor.

Çekiç ya da pres yardımıyla da ezilebilen bu ürünler yine pres makinesi ya da kapsül kalıbı ile de kullanılabilmektedir. Yeni ayakkabı yapımlarında derinin üst kısmında çok güzel bir görünüm sağlayan kuşgözlerini kategorilerimiz içerisinden farklı şekillerde de tercih edebilirsiniz. Düz ve oval tırnaklı olarak farklı ‘mm’ değerlerinde sunulan bu ürünler altıgen modelleriyle de dikkat çekmektedir. Bu anlamda 20 mm’den 8,50 mm’ye kadar pek çok farklı seçeneklerde üretiliyor. Bu ürünlerin ayrıca kendine özgü makineleri de bulunduğundan, evinizde de ürünleri kendiniz kullanabilirsiniz.

Desenli pirinç kuşgözleri, saç kuşgözleri ve oval kuşgözleri seçenekleriyle birbirinden farklı boyutlarda kullanacağınız alanlara çok güzel görünümler katmaktadır. Kalıp alanında önemli bir yeri olan bu metaller kullanım alanlarına göre sadece ayakkabılarda değil, çantaların herhangi bir bölgesinde de rahatlıkla kullanarak daha farklı bir tarz ortaya çıkarabilmektedir.

Bu haber 223 defa okunmuştur.