Kategoriler
Güncel Haberler & Duyurular
Firmalar
Örme Dünyası Dergisi
Vefat
Düğün
Sakat Kumaş Analiz Raporu
Türkiye'de Teknoloji ve Teknik Servis Pazarı Büyüyor. 14 Ocak 2015
Türkiye tüketici teknolojisi ürünleri pazarı, geçen yılın son çeyreğinde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 19,1 büyüyerek 10,1 milyar liralık ciroya ulaştı.
Telekom sektörü geçen yılın son çeyreğinde 3,89 milyar lira ile 2013 yılının aynı dönemine göre yüzde 32 büyüme kaydetti. Telekom, 2014'te 13,64 milyar liralık ciro ve yüzde 28 büyüme elde etti.
Sektörün yüzde 98'ini oluşturan akıllı telefonlarda 10,8 milyona ulaşan pazarda daha üst segment ürünlerin satış oranları arttı. Akıllı telefonların yüzde 52'si 4,5 inç üzeri ekrana sahip olurken, akıllı telefon ile tabletler arasında yer alan 5,5 inç üzeri akıllı telefonların payı yüzde 8'e ulaştı.


Bilişim teknolojileri sektörü geçen yılın son çeyreğinde yıllık bazda cirosal olarak yüzde 5,4 küçüldü. Sektörün büyüyen tek ürün grubu tabletlerdeki büyüme adet bazında yüzde 52,5, ciro bazında yüzde 31,4 olarak kaydedildi.

Bu veriler ışığında Türkiye’nin mobil teknoloji cihazlar için teknik servis hacmide aynı orantıda büyüme kaydetmektedir.  Türkiye’de gelişen yerli üretim hamleleri olduğu kadar kaliteli servis hamleleri de gerçekleşmektedir.

Bordo Teknik Servis, sektöre yeni bir vizyon katarak hız ve kaliteyi bünyesinde buluşturmuştur. Sektörde kayda değer hamleler yapan firmanın gelecek hedefleri arasında mobil servis hizmeti ile müşterilerine ulaşarak çözüm sağlamak var.

Firmanın başlıca hizmet verdiği markalar aşağıdaki gibidir;

  • iPhone Servisi
  • iPad Servisi
  • Samsung Servisi
  • HTC Servisi
  • LG Servisi
  • Microsoft Servisi
  • General Mobile Servisi

Uzman kadrosu ve geleceğe yönelik müşteri odaklı fikirleri ile Bordo Teknik Servis; hızlı, kaliteli ve bütçe yormayan fiyatları ile Tüm Türkiye’de Akıllı telefon ve Tablet servis hizmeti vermektedir.

Bu haber 191 defa okunmuştur.